ART / Lithographs / Litograph in colors 9132076
nr 913 2076
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), par på cykel, Épreuve d'artiste (artist proof), sheet: 50x38,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Karl Höglund (f. 1940), par på cykel, EA (konstnärens exemplar), bladets mått: 50x38
Condition: löst blad
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 300
Monday September 22 2014
at 18:29:39
21/9 21:26:21
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund